Kozetki medyczne

Przeprowadzenie badania w gabinecie lekarskim nie może zostać wykonane bez odpowiedniej jakości sprzętu. Bardzo ważne są również kozetki medyczne, które zapewniają pacjentom pełen komfort i odpowiednie ułożenie ciała. Lekarze z ich wykorzystaniem mogą przystąpić do wykonania zabiegu czy rehabilitacji. Ważne jest jednak, aby kozetki medyczne wybrane zostały starannie, biorąc pod uwagę ich wysokość, wykorzystany materiał, a także dodatkowe funkcje. Przedstawiamy kilka wartych uwagi propozycji.
Idź do sklepu

Kozetka, leżanka medyczna

Leżanka wykorzystywana jest w gabinetach lekarskich w szpitalach oraz przychodniach. Może posłużyć także do masażu. Sprawdzi się w przypadku badań, ale również zabiegów rehabilitacyjnych. Posiada regulowany zagłówek, co zapewnia odpowiedni komfort podczas badania. Wykonana została z pianki i skaju.
Kup teraz

Kozetka, leżanka medyczna podwyższana

Kozetka podobnie jak powyższy model została wykonana z rury stalowej oraz pianki i skaju. Posiada uchwyt na rolkę podkładu papierowego oraz stopkę umożliwiającą proste umiejscowienie leżanki na nierównym podłożu. Można regulować wysokość siedzenia, co pozwala na dostosowanie do wzrostu pacjenta oraz wykorzystywanego sprzętu medycznego podczas zabiegu.
Kup teraz

Kozetki medyczne - opinie klientów

Produkty ze sklepu medico24, w tym kozetki medyczne wykorzystuje w swoim gabinecie zabiegowym. Są łatwe w czyszczeniu oraz wyjątkowo trwałe. Regulowana wysokość pozwoli dopasować leżankę do wzrostu pacjenta. Dzięki temu zabiegi są o wiele bardziej komfortowe dla moich pacjentów.
Krystyna
Otworzyłem we własnym domu prywatny gabinet masażu. Szukałem dobrej jakości kozetek, które zapewnią komfort klientom, będą wystarczająco miękki i również stabilne. Produkty od Medico24 sprawdzają się na razie bardzo dobrze. Polecam!
Jakub
Wymienialiśmy jakiś czas temu wyposażenie w przychodni w salkach rehabilitacyjnych. Zamówiliśmy produkty, dotarły w kilka dni. Spodobały się pacjentom, są miękkie i odpowiednio dopasowane. To solidne kozetki medyczne.
Adam

Meble medyczne kozetki

Kozetki medyczne są niezbędnym wyposażeniem gabinetów zabiegowych, rehabilitacyjnych, salonów masażu czy urody. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest odpowiednia pozycja pacjenta, aby przeprowadzić zabieg czy badanie. Ich wybór powinien być odpowiednio przemyślany, wpływają one bowiem na komfort pacjenta oraz jego końcowe zadowolenie. Wysokiej jakości meble medyczne - kozetki znajdziesz w sklepie medico24.pl. Możesz być pewny starannego wykonania oraz dopasowania do Twoich potrzeb.