Lustra uchylne dla niepełnosprawnych

Codzienne funkcjonowanie osób niepełnosprawnych bez odpowiednich udogodnień może być znacznie utrudnione. Warto więc inwestować w akcesoria, które pomagają w wykonywaniu różnych czynności. Jednym z nich są lustra uchylne, które montuje się w łazienkach oraz toaletach. Umożliwiają on dostosowanie tafli szkła do wysokości oraz potrzeb konkretnej osoby. Te wysoko wiszące nad umywalką nie będą już stanowiły problemu. Produkty odnajdziesz na stronie medico24.pl, cieszą się one zaufaniem lekarzy, opiekunów, a także samych pacjentów.
Zobacz więcej

Lustro uchylne do łazienki 60x60cm

Zestaw obejmuje lustro uchylne z maskownicami oraz kołki i śruby montażowe. Rama wykonana została ze stali węglowej oraz powleczono ją białą farbą. Zapewnia możliwość regulacji kąta nachylenia lustra, dopasować można je więc do potrzeb osoby niepełnosprawnej.
Kup teraz

Lustro uchylne do łazienki z boczną ramą INOX

Boczna rama znajdująca się w tym modelu gwarantuje dodatkowy komfort podczas korzystania. Lustro można ustawić pod dogodnym kątem, a później dowolnie go zmienić, według aktualnych potrzeb. Solidna rama jest gwarancją odporności na różne uszkodzenia mechaniczne.
Kup teraz

Lustro uchylne do łazienki 60x60cm stal nierdzewna INOX

Lustro uchylne dla osób niepełnosprawnych w rozmiarze 60x60 cm zostało wyposażone w kwadratową ramę wykonaną ze stali nierdzewnej. Tworzywo to jest odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a także czynniki, takie jak woda czy wilgoć. Ułatwia załatwianie potrzeb higieniczny, co jest bardzo komfortowe.
Kup teraz

Lustra uchylne dla niepełnosprawnych - opinie klientów

Zamontowano w mojej łazience takie lustro i bardzo cieszy mnie jego funkcjonalność. Nie muszę przemieszczać się z łazienki na korytarz, aby skorzystać z lustra.
Agata
Wykorzystujemy lustra uchylne od medico24 w naszej klinice medycznej. Dla mnie to obowiązkowe wyposażenie łazienki.
Sylwester
Fajne regulowane i solidnie wykonane lustra skośne. Łatwo je odpowiednio ustawić.
Tadeusz

Lustra uchylne łazienkowe - cena

Lustra uchylne łazienkowe są bardzo dużym ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych. Umożliwiają wykonywanie codziennych czynności higienicznych bez konieczności korzystania z małych, nieporęcznych lusterek bądź przemieszczania się do innych pomieszczeń. Ich cena jest adekwatna względem ich funkcjonalności oraz jakości wykonania. Odpowiednio zamontowane posłużą przez wiele lat i staną się ważnym pomocnikiem podczas różnych aktywności.