Parawany medyczne

Gabinet lekarski, aby funkcjonować prawidłowo, musi być wyposażony w szereg różnego rodzaju sprzętów. Istotnym akcesorium są również parawany medyczne, które gwarantują pacjentom komfort oraz swobodę, ale także zapewniają prywatność. Pozwalają również lekarzom lepiej zorganizować miejsce pracy. Warto sięgnąć jednak po wysokiej jakości wyroby. Te dostępne są na stronie medico24.pl, to znany i ceniony sklep, który wyposaża w sprzęt szpitale, przychodnie i inne placówki medyczne. Prezentujemy najpopularniejsze warianty.

Parawan medyczny zmywalny

Parawan medyczny niewielkich rozmiarów znajdzie zastosowanie w gabinetach medycznych, salonach urody czy placówkach służby zdrowia. Jego mobilność ułatwia przemieszczanie i dostosowanie do struktury pomieszczeń. Konstrukcja wykonana została ze zmywalnych, bawełnianych zasłon, które umożliwiają czyszczenie.
KUP TERAZ

Parawan medyczny składany

Składany model sprawdzi się najlepiej w niewielkich przychodniach, gabinetach zabiegowych czy salonach urody, gdzie przestrzeń jest ograniczona. W ten sposób parawan może zostać złożony. Wykorzystasz go natomiast, jeśli zabieg będzie wymagał zapewnienie prywatności pacjentowi.
KUP TERAZ

Parawan medyczny sztywny

Sztywny parawan medyczny do przychodni może zostać wykorzystany w pomieszczeniach, gdzie znajdują się dwie lub więcej kozetek. Stabilna konstrukcja skutecznie wydzieli strefy dla każdego pacjenta. Dzięki temu w jednym pomieszczeniu można przeprowadzić nawet kilka zabiegów.
KUP TERAZ

Parawany medyczne - opinie klientów

Szeroki wybór asortymentu medico24 pozwala na dobór parawanów względem potrzeb. W naszym gabinecie posiadamy modele stabilne i składane. Zasłona jest wytrzymała i odporna na różne zabrudzenia, łatwo się ja także czyści.
Zuzanna
Wykorzystujemy parawany zmywalne w salonie urody. Zapewniają prywatność naszym klientom, do tego wyglądają bardzo schludnie i profesjonalnie. Świetnie komponują się z aranżacją naszego gabinetu. Można dobrać też odpowiedni kolor, co jest dla nas dodatkową zaletą.
Wioletta
Przekonała mnie korzystna cena parawanów. Zamawiając wiele sztuk całkowity koszt był bardzo atrakcyjny. Zaskoczyła mnie wysoka jakość parawanów. Bawełniany materiał spełnia wszystkie moje wymagania, jest też komfortowy i bezpieczny dla pacjentów.
Sebastian

Parawan medyczny - cena

Wysokiej jakości parawany, to gwarancja ich długiego użytkowania. Warto zainwestować więc w produkty sprawdzone i wykonane z najlepszych materiałów. Bawełna wykorzystana do produkcji zasłon jest trwała, a metalowe profile są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Cena parawanów medycznych prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jest odpowiednia względem precyzji wykonania.