Taborety lekarskie medyczne

Wyposażenie gabinetów medycznych jest niezwykle ważne, gdyż pozwala ono na prawidłowe wykonywanie różnych czynności. Do podstawowego ekwipunku zaliczyć można również taborety medyczne i lekarskie - obrotowe. Gwarantują one wygodę, ale przede wszystkim potrzebną mobilność podczas badań, zabiegów czy innych czynności kontrolnych. Lekarz badający pacjenta często korzysta z monitorów wskazujących wyniki pomiarów, a także innych przyrządów. Jego ruch nie może być więc ograniczony, w tym świetnie sprawdzają się taborety obrotowe. Dostępne są na stronie medico24.pl.
Idź do sklepu

Taboret lekarski medyczny chromowany z podnóżkiem

Pierwszy polecany produkt to taboret chromowany z podnóżkiem. Zapewnia odpowiedni komfort lekarzowi, a zamontowane kółka zwiększają mobilność siedziska. Stabilna konstrukcja wytrzymuje obciążenie nawet do 120 kg. Może być wykorzystany w różnych placówkach medycznych, jak szpitale czy przychodnie.
Kup teraz

Taboret lekarski medyczny kosmetyczny chromowany

Ten taboret lekarski został wykonany z solidnych komponentów, w tym z tworzywa sztucznego. Siedzisko zostało wyprodukowane ze sklejki, wypełnione jest pianką poliuretanową, a pokryte skajem. Można dobrać kolor mebla, tak aby dopasować go do reszty wyposażenia gabinetu. Najczęściej wybierane warianty to odcienie niebieskiego.
Kup teraz

Taboret lekarski medyczny kosmetyczny

Kosmetyczny taboret medyczny posiada w inny sposób wykonane nóżki. Klasyczna, czarna obudowa jest bardzo elegancka, pasuje do każdej aranżacji pomieszczenia. Taki mebel może również sprawdzić się w gabinetach kosmetycznych podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów.
Kup teraz

Taborety lekarskie - opinie klientów

Korzystamy w gabinecie z taboretu kosmetycznego. Bardzo solidny. Serdecznie polecam!
Gosia
Bardzo dobre taborety lekarskie. Płynnie poruszają się po podłożu i są również cisze podczas przemieszczania. Siedzisko jest również wygodne.
Piotr
Sklep medico 24 zapewnia dobrej jakości wyposażenie medyczne, taborety lekarskie spełniają wszystkie wymagania.
Mikołaj

Taborety medyczne - cena

Cena taboretów medycznych nie jest wysoka. Warto zainwestować w kilka modeli, mogą wtedy zostać wykorzystane przez kilka osób. Najlepiej zdecydować się na zakup sprawdzonych i solidnych mebli, które posłużą w gabinecie przez długi czas. Takie produkty dostępne są w sklepie medico24.pl, koszt zakupy nie jest wysoki, co gwarantuje Ci udaną inwestycję.